Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rekreacyjna Miłomłyn

Miłomłyn, warmińsko-mazurskie

  • 524 701 zł
  • 5 300 m²
  • 99 zł/m²

Zdjęcie

Beata Galarda

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna Miłomłyn

Miłomłyn, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

524 701 zł

5 300 m²

99 zł/m²

Działka rekreacyjna Miłomłyn

Zaktualizowane: 8 maja 2026

524 701 zł 5 300 m² 99 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 524 701 zł (99 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Media: woda w drodze
  • Źródło: biuro nieruchomości: MASURIA HOUSE, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 77/18990/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

To jedna z dwóch bliźniaczych posesji z ponad 60 metrową linią brzegową każda. Oferowane przez nas miejsce pozwala zrealizować swoje marzenia o domu zlokalizowanym przy jednym z siedmiu cudów Polski.Zakup terenu może być także doskonałą inwestycją pod działalność turystyczną.
Ten najdłuższy żeglowny kanał w naszym kraju jest pomnikiem historii od 2011 roku. (...)

Agent

Beata Galarda

883 308...

883 308 101

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Beata Galarda

883 308...

883 308 101

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy